وب سایت های تجارت الکترونیکی – دوازده ایده بازاریابی از کریسمس

بازاریابی دیجیتال – جزئیات جدید “آن”. در مورد این شکل جدید تبلیغات هیاهو و هیاهو وجود دارد اما هنوز تعداد زیادی از آنها از این حوزه ها آگاهی ندارند. امروز ، واقعاً تعدادی از آژانس های بازاریابی دیجیتال وجود دارند که از بین آنها انتخاب می شوند. صبر کنید ، چگونه گندم را برای این دانه جدا می کنید؟ آیا شما بهترین مرد مناسب سازمان خود نیستید؟ اما اولا ، آیا بعد از شما لازم است؟ در بلند مدت سود من به هر روشی فرصت من است؟ مردم چگونه این مورد را انجام می دهند؟ در اینجا ، هر سالی حل شد.

من اخیراً با یکی از بزرگترین مارکهای مصرف کننده در ایالات متحده سر و کار داشتم که VP توسعه تعاملی آنها از من س whyال کرد که چرا سایت آنها بازدیدکننده خاصی ندارد. من به آنها گفتم كه نقطه خالی است كه ، وسیله نقلیه در سراسر سایتشان فلش دارد و از ویژگی های برنامه های تمرینی به خوبی طراحی شده و دارای نرم افزار SEM و كارمندان پشتیبانی است ، آنها هیچ بروشور گرانتری ندارند.

یک بار دیگر ، از آنجا که وبلاگ نویسی باعث می شود آژانس بازاریابی دیجیتال به راحتی بتوانید به طور مداوم وب سایت بیشتری بدست بیاورید بدون اینکه با FrontPage یا DreamWeaver مسخره شوید ، شما از وقت و انرژی خود برای انتشار در وب صرفه جویی می کنید.

نکته دوم این است که اهداف شما را به سه دسته کوتاه ، متوسط ​​و طولانی تقسیم کنید. من  ادمین اینستاگرام طرفدار این هستم که شما باید لیستی جداگانه برای اهداف شخصی ، شغلی و زندگی خود داشته باشید. لیست اهداف خصوصی شامل مواردی از قبیل: روابط شخصی ، استفاده از اوقات فراغت ، فعالیتهای رشد شخصی ، خواندن موضوع خاصی ، شرکت در کلاسها یا سمینارهای آموزش مداوم ، موارد دیگر است. در نهایت لیست اهداف حرفه ای شما به طور واضح در جهت ایجاد تجارت ، افزایش درآمد ، کاهش هزینه ها ، برنامه ریزی استراتژیک ، بازاریابی ، مدیریت کارمندان ، ایجاد مشارکت و برقراری ارتباط تجاری مفید است. اهداف شما تصویر گسترده تری از آنچه می خواهید در زندگی به انجام برسانید و آنچه می خواهید به خاطر بسپارید را پوشش می دهد.

سپس ، مانند موتورهای جستجو یا yahoo به موتور جستجو بروید. در جستجوی محصول داروخانه با برنامه عضویت ، بازی با برنامه عضویت ، تایپ کنید. . .. من برخی از شرکت ها را پیدا کردم که برنامه وابستگی را برای فروش مدیر قرص خود در Instagram ارائه می دهند.

ه) آیا من نمونه کارها را ذکر کرده ام؟ – دیدن چیزهای زیادی را فراموش نکنید تولید تیزرهای تبلیغاتی آژانس دیجیتال گذشته را برای مشتریان خود انجام داده است. آنها به هیچ وجه مصرف مواد مخدر را در مورد شما مستثنی نمی کنند. سابقه گذشته آنها را مشاهده کنید. آیا آنها کاری را انجام داده اند که انجام می دهند تا بتوانند؟ در غیر این صورت ، بهتر است یک تک آهنگ دیگر کشف کنید. این ممکن است کمی بیشتر طول بکشد ، اما اصول اساسی برای جستجوی یک شریک مناسب برای فعالیت های بازاریابی خود و همچنین نیازهای توسعه برنامه اینترنت است.

فقط از مراکز ضبط خود در تمام سنین اطمینان داشته باشید و این فقط در مزایای رشد نیست. نحوه گفتار شما باید به راحتی همراه با یک کودک 9 ساله درک شود.

از همین رو؛ برای شروع کار بسیار مهم است. بخوانید ، بخوانید ، ارزیابی کنید و مقایسه کنید. یک فرد بهتر یک دوست دارد که در یک آژانس بازاریابی ویروسی کار می کند. شما می توانید با او سرمایه گذاری مشترک کنید و شروع به غلتیدن تبخال موفقیت خود کنید.